Prefabrik Şantiye Binaları

plus small reset

Hızın önem kazandığı şantiye projelerinde yöneticiden mühendise ofis personelinden işçilere herkesin barınabileceği şantiye binalarının kısa sürede kurulumu büyük önem taşımaktadır. Şantiye projelerindeki yurtiçi ve uluslararası deneyimiyle Karmod prefabrik şantiye yapılarında kısa sürede projelendirme, üretim ve kurulum avantajı sunmaktadır.

Tasarımda zinde çalışma ve dinlenme ortamlarının özenle düşünüldüğü şantiye bina projelerimiz modern tesislerde kaynaksız vidalı sistemle demonte yapı özelliğinde imal edilmektedir. Proje ile birebir milimetrik detaylarıyla üretilen prefabrik şantiye yapılarımız demonte sistemin verdiği avantajla kurulum yerine kolayca ve ekonomik olarak sevk edilebilmektedir. Uzman ekiplerimizce çatıdan tesisata pencereden kapıya, santiye duş ünitelerinden boyaya kadar kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim edilmektedir.


Prefabrik şantiye yapılarımız arasında yönetim ofisleri, yemekhane ve yatakhane binaları, dinlenme alanları, santiye duş üniteleri ve benzeri yapılar yer almaktadır.