Prefabrik Yapılar

plus small reset

Modüler sistem yapı avantajı sunan prefabrik yapılar günümüzde bir çok alanda kullanılan ve tercih edilen yapı modeli konumuna geldi. Kısa sürede üretimi, demonte yapısıyla kolay nakliyesi, başka ustalara gerek duyulmadan her ünitesiyle uzman ekip kurulumu, uzun ömürlü yapısı ve her şeyden önemlisi ekonomik fiyatlarını prefabrik yapı modelinin en önemli avantajları arasında sayabiliriz.


Karmod prefabrik yapılar modern üretim tesislerinde kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile üretim yapılmaktadır. Bu üretim sisteminin en önemli avantajı yapılan binada uzun dayanımlı ve güvenli bir yapı modeli oluşturmasıdır. Müşterilerimizin beğendiği ve onayladığı projeyle milimetrik olarak birebir bant sisteminde imal edilen prefabrik yapılar kurulum alanına sevk sonrası uzman ekiplerimizce kullanıma hazır montajlanarak teslim edilmektedir.


Toplu konut projeleri ve son yıllarda gündemde olan kentsel dönüşüm projelerinde prefabrik yapı modeli en önemli yapı alternatifleri arasında yer almaktadır. Evden ofise, şantiye yapısından lüks yönetim merkezlerine kadar tüm prefabrik yapılarımızda Karmod kalite güvencesi vardır.